Hurmalar

"Aay bu hurmalar hep kurtlu" diyorum. "Ye kız ye, kutsal yerlerden geldi o kurtlar" diye yanıtlıyor. "Al sen ye madem, yalnız dikkat et yazın yediğin hurmalar kışın tırmalar" diyorum. Kaş göz yapıyor. Yok canım söyler miyim annene bize geliyorsun diye gidip gezdiğin yerleri, çok iyi anlaşırız canım arkadaşımla.

Komik 11 Haziran 2015 0 Yorum 162 Görüntüleme Devamı

Evlilik yıldönümü

Geçen yıl evlenen çocukluk arkadaşımla dışarı çıkıyoruz. Saat 22.00 gibi "Oğlum 2 saat sonra evlilikte ilk yılını devireceksin, gelmiş benle tavla oynuyorsun" diyorum ve kendimi bir hengamenin ortasında buluyorum. Önce onu eve bırakıyorum, ardından çiçekçi bulup güzel bir demet çiçek yaptırıyorum, pasta alıyorum ve tam 12'ye 5 kala kapısının önünde onu bekliyorum. Pasta ve çiçekleri teslim ettikten sonra yaptığım organizasyonun mutluluğu ile eve gidiyorum. Ertesi gün yemekti çiçekti gibi ayarlamalarla uğraşırken bizimkisine "Akşam tepki ne oldu?" diye soruyorum cevap, "Bu sıcakta pasta adamı bayıltıyor, yarısını yemeden uyudum" oluyor. Anlaşılan ben bu gidişle yeğen falan sevemem.

Komik 11 Haziran 2015 2 Yorum 164 Görüntüleme Devamı

Baş ağrısı

Daha önce baş ağrısı yaptığı için ilacı kesmesini söylemiştim. Hevesle beni aradı "Doktor bey, sizin aklınıza gelmedi ama ilaç artık baş ağrısı yapmıyor" dedi telefonda. "Nasıl ?" dedim. "Eee artık ben de denginiz sayılırım" dedi. " Kapsülü açıp tozu yutunca baş ağrısı olmuyor" dedi. " Burnunuza sürünce de yapmaz " dedim, bozuldu. Tabii canım o kadar ilaç firması o kapsülü boşuna, mide asiti zarar vermesin diye koymuş olamaz, sen çok zekisin çok.

Komik 11 Haziran 2015 0 Yorum 117 Görüntüleme Devamı

Daha Fazla İtiraf Getir